Przejazd offroad na prezent

Przejazd Off-Road na prezent!

Samochód off-roadowy Can-Am Maverick X3 to potężna dawka adrenaliny zamknięta w kompaktowej ramie. Już dziś możesz go wypożyczyć dla siebie i znajomych na długi i pasjonujący przejazd w Szczawnicy oraz w innych polskich miastach (po wcześniejszym ustaleniu). To nietuzinkowe buggy wyposażone w mocny silnik benzynowy gwarantuje niezapomniane emocje, dlatego obecnie stanowi hit sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i nie tylko. Otwarta budowa zapewnia bliski kontakt z naturą i znacznie lepsze odczucia podczas jazdy niż w zabudowanym, wysokim aucie typu SUV, a mocny silnik dba o błyskawiczne przyspieszenie i wysoką prędkość maksymalną przy zachowaniu precyzyjnego prowadzenia. Przejazd off road na prezent tym buggy to rewelacyjny wybór na każdą okazję, dlatego warto z niego skorzystać.

Wysoka prędkość, powiew wiatru, bliskość z naturą i bezpieczeństwo w jednym


Błotniste doły, wąskie przesmyki, otwarte tereny zielone czy wysokie podjazdy lub nierówne i sypkie nawierzchnie to tylko kilka z wielu atrakcji, które czekają na osobę wykorzystującą voucher na przejazd off road. Jazda poza terenami miejskimi nie ma sobie równych – wiedzą o tym wszyscy chcący odpocząć od zgiełku miasta w jednym z najlepszych samochodów off-roadowych dostępnych sprzedaży. W naszej firmie możesz wykupić jazdę off road w Szczawnicy, która zapewni Ci niesamowite przeżycia wśród drzew, traw i terenów górzystych. Tam też znajduje się nasza główna baza. Odkryjesz w niej nowe tereny i poznasz naturę z zupełnie nowej perspektywy – to miejsce idealne do zabawy i wspólnego dzielenia radości z bliskimi.

Buggy Can-Am Maverick X3 doskonale trzyma się wyznaczonej trasy. Zawieszenie o wysokim skoku dochodzącym do niespełna 51 cm zapewnia płynny przejazd nad największymi uskokami poprzecznymi, a mocne opony o wysokim profilu gwarantują pewne prowadzenie pojazdu także podczas jazdy po sypkiej i grząskiej nawierzchni. Przejażdżka Can-Am Maverick X3 jest również atrakcyjna pod względem wizualnym. Otwarta rama w połączeniu z brakiem wyciszenia kabiny i głośnym dźwiękiem mocnego silnika benzynowego sprawia, że podczas jazdy liczysz się tylko i wyłącznie dobra zabawa.

Koniecznie zamów już dziś przejazd off road na prezent i spraw radość swoim bliskim lub znajomym czy współpracownikom. Z przyjemnością przygotujemy specjalnie dla Ciebie spersonalizowany dzień, podczas którego będziesz mógł poznać najciekawsze tereny leśne, jak i rywalizować ze znajomymi czy resztą załogi Twojej firmy.

Call Now Button Scroll to Top